ŻYCZENIA WIELKANOCNE …

27 marca, 2024 13:53 Opublikowany przez Admin

Szanowni Nauczyciele, Pracownicy, Uczniowie oraz Rodzice,

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia radości, nadziei i wzajemnej życzliwości. Niech te Święta będą dla nas czasem wytchnienia, refleksji nad sensem życia oraz momentem budowania więzi rodzinnych i szkolnych.

Życzę Wam, abyście doświadczyli bliskości swoich najbliższych, radości płynącej z wspólnie spędzonego czasu oraz obfitości uśmiechów i wzajemnej życzliwości. Niech te świąteczne dni napełnią Wasze serca spokojem i nadzieją na lepsze jutro.

Niech ta Wielkanoc przyniesie nam również odrobinę siły i determinacji do podejmowania nowych wyzwań oraz realizowania naszych marzeń.

Życzę Wam wszelkiej pomyślności, zdrowia, spełnienia marzeń oraz radosnego Alleluja!

Z wyrazami szacunku,
D. Kuś