Mała Akademia Jazzu

29 listopada, 2019 11:07 Opublikowany przez Admin

Ideą Małej Akademii Jazzu jest docieranie do jak największej grupy dzieci i młodzieży, która w przyjazny i dostosowany do swojej percepcji sposób zapoznaje się z korzeniami muzyki rozrywkowej (blues, muzyka etniczna, folkowa, soul, jazz, rock&roll) – w ten sposób staramy się przygotować przyszłą, młodą publiczność do odbioru muzyki na żywo.

Celem Małej Akademii Jazzu jest kształtowanie wrażliwości muzycznej młodego odbiorcy, dlatego wybrane obszary muzyki przedstawione są w naprawdę wybornym wykonaniu. W cyklu audycji bierze udział czołówka artystów polskiej muzyki rozrywkowej –  prawdziwe osobistości muzyczne, wybitne w swoich obszarach muzycznych. Mają oni naprawdę wiele do przekazania młodemu słuchaczowi.

Co ważne, są to artyści, którzy mają świetny kontakt z młodzieżą i każda audycja staje się swoistą perełką, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet ci najmłodsi uczestnicy zapamiętują z całego cyklu mnóstwo wiadomości.

Cykl audycji jest pomyślany jako całość, gdzie każde spotkanie jest poświęcone innemu gatunkowi muzycznemu i instrumentom muzycznym przypisanym konkretnemu wykonawcy.

Kategoria:

Napisany przez: Admin