Rytm- muzyka serca

17 maja, 2022 10:03 Opublikowany przez Admin

Czy wiedzieliście, że rytm – to najważniejszy element muzyki?

Udowodnił nam to wspaniały perkusista, Krzysztof Nowakowski. We wtorek, 17 maja 2022r., rytmicznym krokiem zabrał nas w muzyczną wędrówkę w iście magiczne miejsca. Odwiedziliśmy m.in. Afrykę, Amerykę Południową oraz Tybet.

Nasz gość zaprezentował nam takie instrumenty, jak: konga, bongosy, djembe, caxixi, cabasa czy vibraslap. Pod koniec audycji, dołączyli do niego także uczniowie naszej szkoły, którzy przekonali się na własnej skórze, jak wielka jest potęga muzyki.

To było już ostatnie spotkanie naszej jazzowej akademii w tym roku. Życzymy Wam, byście weszli w okres wakacyjny rytmicznym krokiem w takt śpiewających na dworze ptaków i szumu rzek.

Opracowała: Sylwia Wituła

Galeria (klik)

Kategoria:

Napisany przez: Admin