Nauczyciele

  1. mgr Danuta Kuś – dyrektor szkoły
  2. mgr Małgorzata Zjawiony – Cyran – wicedyrektor szkoły, nauczyciel informatyki, edukacja wczesnoszkolna
  3. mgr Irena Baster – logopeda, socjoterapia,  
  4. mgr Anna Białas – wychowawca klasy Vb, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie Vb, nauczyciel języka polskiego jako obcego
  5. mgr Marek Biela – nauczyciel wychowania fizycznego
  6. mgr Monika Biela – wychowawca klasy IVa, nauczyciel wychowania fizycznego
  7. mgr Alicja Blokesz – wychowawca klasy Ib, oligofrenopedagog 
  8. mgr Witold Brauntsch – nauczyciel wychowania fizycznego
  9. mgr Justyna Brembor – nauczyciel religii
  10. mgr Aleksander Byrski – pedagog szkolny, terapeuta rozwijający umiejętności społeczne
  11. mgr Dorota Chodzidło-Dratwa – wychowawca klasy IIa, edukacja wczesnoszkolna
  12. mgr Barbara Czernecka – nauczyciel plastyki, oligofrenopedagog 
  13. mgr Joanna Duraj – wychowawca klasa VIIe, , nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie VIIe
  14. mgr Izabela Dyrda – nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie IIa, socjologia – praca socjalna, pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem i zespołem Aspergera
  15. inż. Marta Filipiuk – nauczyciel fizyki
  16. mgr Barbara Fojcik –  wychowawca klasy VIIIb, nauczyciel matematyki, doradztwo zawodowe, chemia
  17. mgr Alicja Folwarczny – nauczyciel chemii
  18. mgr Dorota Gawlik – wychowawca klasy IIIa, edukacja wczesnoszkolna, surdopedagog
  19. mgr Irena Goraus-Szklorz – wychowawca klasy VIIb, nauczyciel matematyki
  20. mgr Aleksandra Grabowska – nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie IIb, oligofrenopedagog 
  21. mgr Anna Grzegorska – nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie III c, terapeuta rozwijający umiejętności społeczne
  22. mgr Jolanta Grygierczyk –  nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie VIIIc, oligofrenopedagog 
  23. mgr Jolanta Harazin – nauczyciel j. polskiego
  24. mgr Mariola Holeksa – nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie Ic, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną, pedagogika specjalna w zakresie edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika), 
  25. mgr Izabela Jankowska – logopeda, terapeuta SI
  26. mgr Magdalena Jaworska – psycholog, terapia pedagogiczna 
  27. mgr Barbara Jonderko – nauczyciel j. angielskiego
  28. mgr Agnieszka Jurczak (s. Karola) – nauczyciel religii
  29. mgr Aleksandra Jureczko – wychowawca klasa VIb, nauczyciel j.polskiego 
  30. mgr Magdalena Kamińska – wychowawca klasy VIe, nauczyciel j. angielskiego
  31. mgr Aleksandra Kapera – logopeda
  32. mgr Beata Kieruzel – wychowawca klasy VIIIc, nauczyciel przyrody, biologii, informatyki 
  33. mgr Elżbieta Klimczak – nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie  VI e
  34. mgr Katarzyna Klimczak –  nauczyciel j. polskiego
  35. mgr Maria Koczy – nauczyciel j.francuskiego 
  36. mgr Katarzyna Konieczny – wychowawca świetlicy
  37. mgr Jolanta Kulicka –  nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie IVa, terapia pedagogiczna
  38. mgr Magdalena Kumorek – nauczyciel religii
  39. mgr Teresa Kurpas – nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie Ib, oligofrenopedagog 
  40. mgr Weronika Leksa – wychowawca świetlicy, terapeuta rozwijający umiejętności społeczne
  41. mgr Michalina Mazur – wychowawca klasy III c, edukacja wczesnoszkolna
  42. mgr Grażyna Mendrok – nauczyciel geografii, przyrody, tyflopedagog
  43. mgr Ewelina Migalska – wychowawca klasy VIII a, nauczyciel informatyki 
  44. mgr Adam Mrozek – nauczyciel historii, technika
  45. mgr Andrzej Mulawa – edukacja dla bezpieczeństwa
  46. mgr Joanna Nowak – wychowawca klasy VIId, , nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie VIId, terapeuta rozwijający umiejętności społeczne
  47. Anna Nowok – wychowawca klasy Ic, edukacja elementarna i terapia pedagogiczna, zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i edukacja przedszkolna, surdopedagogika, edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem i zespołem Aspergera, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka – pedagogika specjalna
  48. mgr Iwona Otręba – fizjoterapeuta
  49. mgr Barbara Pieńko – wychowawca klasy Va, nauczyciel j. niemieckiego, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie Va, terapeuta rozwijający umiejętności społeczne
  50. mgr Agata Płanak – nauczyciel matematyki
  51. mgr Ewa Pławecka – Stachera – nauczyciel j. angielskiego
  52. mgr Karolina  Przontka – wychowawca świetlicy
  53. mgr Justyna Przygrodzka – wychowawca klasy VId,  nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie VId, pedagog specjalny – edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną
  54. mgr Katarzyna Rosmus – fizjoterapeuta
  55. mgr Irena Ryguła – nauczyciel j. polskiego, surdopedagog
  56. mgr Joanna Skowrońska – nauczyciel j. angielskiego
  57. mgr Barbara Stolecka – nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie IVb, terapia pedagogiczna, oligofrenopedagog, wychowanie do życia w rodzinie
  58. mgr Joanna Surowiec – wychowawca klasy klasa IIb, edukacja wczesnoszkolna, logopeda
  59. mgr Klaudia Śledzińska – bibliotekarka
  60. lic. Izabela Widawska – wychowawca klasy Ia, edukacja wczesnoszkolna
  61. mgr Wojciech Widawski – nauczyciel wychowania fizycznego
  62. mgr Paweł Więcek – nauczyciel historii, WOS
  63. mgr Barbara Wiktorczyk – wychowawca klasy IIIb, edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wychowanie do życia w rodzinie
  64. mgr Sylwia Wituła – wychowawca klasy VIIa,  nauczyciel muzyki, plastyki i etyki
  65. mgr Małgorzata Zalewska – wychowawca klasy IVb, nauczyciel wychowania fizycznego,
  66. mgr Mariola Żyrek – wychowawca klasy VIa, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie VIa, logopeda