Muzyczna podróż dookoła świata

13 marca, 2021 10:03 Opublikowany przez Admin

Dzisiaj znowu uczestniczyliśmy we wspaniałej podróży – muzycznej podróży dookoła świata. Podróży do: Afryki, Armenii, Japonii, Indii, Persji, Wielkiej Brytanii, Ameryki Południowej.  W wyprawie towarzyszyły nam egzotyczne instrumenty z najdalszych zakątków świata o różnych dziwnych nazwach: ney, duduk, zurna, shakuhachi…

Naszym przewodnikiem w tej niezwykłej wędrówce ponownie był Piotr Steczek – utalentowany kompozytor, aranżer, multiinstrumentalista. Od wielu lat fascynuje się on muzyką z różnych stron świata i kolekcjonuje oryginalne instrumenty etniczne, na których gra. W swoich kompozycjach czerpie inspiracje zarówno z muzyki klasycznej jak i rozrywkowej o silnych wpływach muzyki elektronicznej.

Naszemu gościowi bardzo dziękujemy za tę ucztę muzyczną i życzymy mu wielu owocnych wypraw! Mamy nadzieję, że w gąszczu odległych destynacji odwiedzi jeszcze kiedyś naszą Pszczynę…

Opracowała: Sylwia Wituła

GALERIA (klik)

Kategoria:

Napisany przez: Admin