Zajęcia z koszykówki w programie „SMOK”

14 maja, 2023 14:07 Opublikowany przez Admin

Wszystkie zajęcia prowadzone są w Szkole Podstawowej nr 6 w Pszczynie. Są bezpłatne dzięki temu, że Międzyszkolny Uczniowski Klub Koszykarski kolejny rok bierze udział w Ogólnopolskim programie „SMOK” (Szkolne Młodzieżowe Ośrodki Koszykówki). Program daje możliwość przygotowania ogólnorozwojowego i sprawnościowego dzieci uczestniczących w realizacji programu, a finansowany jest przez Polski Związek Koszykówki ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

MUKK Pszczyna zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapisów na zajęcia. Prosimy o kontakt pod numerem: 607707894.

Więcej szczegółów pod linkiem:

https://www.pless.pl/sport/79112-szkolka-koszykarska-mukk-pszczyna-dolacz-do-klubu-pszczyna

Kategoria:

Napisany przez: Admin