Z kolędą w Hospicjum św. Ojca Pio

15 stycznia, 2024 13:16 Opublikowany przez Admin

               👳‍♀️🌟🫅 19 grudnia 2023 roku po raz kolejny uczniowie naszej szkoły udali się do Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie z przedświątecznym występem. Tym razem zaprezentowali przygotowany montaż słowno- muzyczny. Składał się on z utworów naszego Patrona- księdza Jana Twardowskiego. Podzielony został na trzy części zatytułowane: „Boże Narodzenie”, „Miłość” i „Radość”. Utwory trudne do recytacji , filozoficzne, z puentą- a jednak każdy z recytatorów włożył całe swoje serce w to, by zachwycić. Brawa, które co chwilę rozbrzmiewały, dodawały skrzydeł i trema szybko rozpłynęła się w powietrzu… Dźwięki kolęd wypełniły salę. Uśmiechy  na twarzach pensjonariuszy był najlepszym podziękowaniem. Zostaliśmy dłużej , by wspólnie zaśpiewać kolędy znane i lubiane przez wszystkich. Na koniec wręczyliśmy kartki z życzeniami i prezenty. 👳‍♀️🌟🫅

👳‍♀️🌟🫅 Chciałam podziękować każdemu, kto przyniósł słodkości i herbatę, panu Olkowi –za pomoc podczas występów, pani Sylwii – za dopracowanie strony muzycznej i świąteczne karty , pani Dorocie i Basi –za wsparcie podczas prób, pani Oli- za pomysł i wykonanie prezentów, a przede wszystkim uczniom klasy 7b za kolejny wspaniały występ i zaangażowanie !!! 👳‍♀️🌟🫅

👳‍♀️🌟🫅 Opracowała: Katarzyna Klimczak 👳‍♀️🌟🫅

Kategoria:

Napisany przez: Admin