Wspomnienia z ferii…

22 marca, 2022 18:31 Opublikowany przez Admin

Mimo, że ferie zimowe już dawno za nami, chcielibyśmy jeszcze wrócić wspomnieniami do tego czasu. Uczniowie naszej szkoły, którzy regularnie uczestniczą w zajęciach z koszykówki organizowanych na terenie naszej szkoły przez Międzyszkolny Uczniowski Klub Koszykarski brali udział w tygodniowym obozie sportowym w Cieszynie. Codziennie oprócz porannej gimnastyki, zwanej „poranną zaprawą” odbywały się dwa treningi. Uczestnicy mieli także czas na regenerację podczas wypadów na basen, czasu wspólnego na gry planszowe oraz możliwość korzystania z sali do tenisa stołowego. Zwiedziliśmy zabytkową część Cieszyna, a także zagraliśmy mecz sparingowy z Stelą Cieszyn. Dla wielu uczestników była to pierwsza okazja, aby sprawdzić się w samodzielności, ponieważ oprócz ścielenia łóżek i dbania o porządek w pokojach, każda grupa odpowiedzialna była za przygotowywanie posiłków, nakrywanie i zmywanie. To sztandarowy punkt każdego obozu koszykarskiego organizowanego przez MUKK Pszczyna. Oprócz bagażu doświadczeń, każdy gracz otrzymał profesjonalny strój do koszykówki firmy SPALDING z logo naszego klubu.  Mamy nadzieję, że uda nam się zorganizować kolejny obóz z koszykówką w najbliższe wakacje. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do uczęszczania na treningi- szczegóły na plakatach.