Turniej koszykówki dla klas IV

29 marca, 2022 22:19 Opublikowany przez Admin

19 marca (sobota) w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Koszykówki klas IV. Do rywalizacji przystąpiły dwie klasy- IVa i IVc. Zawodnicy zostali przywitani przez organizatora a zarazem i trenera koszykówki, p. Witolda Brauntscha. Przed rozpoczęciem rozgrywek, zawodnicy przeprowadzili dokładną rozgrzewkę całego ciała. Następnie, po ustaleniu składów rozpoczęły się sportowe zmagania. Każdy zawodnik angażował się jak tylko potrafił, aby wspomóc drużynę w zwycięstwie, jednak mieszane składy zadecydowały o wygranej. I-wsze miejsce zdobyła klasa IVc. Najlepszymi zawodnikami okazali się Bartosz Chlebek (IVc), Jan Kempny i Marcel Smółka (IVa). Starania uczestników zostały docenione- każdy otrzymał po czekoladzie, a drużyny pamiątkowy dyplom oraz piłkę do koszykówki. Cieszy nas to, że są dzieci, które wybierają sport i dobrą zabawę nawet w sobotnie przedpołudnie. Dziękujemy wszystkim za przybycie i gratulujemy sportowych zmagań!