Szafowanie dla Florka i Olka

20 maja, 2022 09:53 Opublikowany przez Admin

W piątek 13 maja na obiektach sportowych Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie odbył się finał akcji Szafowanie dla Florka i Olka. Wspólnie udało się nam zebrać 14.070 kg różnego rodzaju tekstyliów, z których dochód wyniósł 9849zł. Finał Szafowania połączony był z kiermaszem, w trakcie, którego do puszek dla chłopców trafiło 7.302,19zł. Całkowita suma to piękna kwota 17.151,19zł. Bardzo dziękujemy za każdy oddany kilogram tekstyliów. Z naszej szkoły dzięki Państwa zaangażowaniu na akcję zostało przekazanych 55 worków ubrań, pluszaków, materiałów. Otwarliście wasze serca. Po raz kolejny nasza szkolna społeczność pokazała, że pomimo trudności potrafimy się zjednoczyć i działać dla dobra innych.

Dziękujemy !!!

Weronika Leksa, Magdalena Jaworska, Aleksander Byrski