Sukcesy naszych uczniów w logopedycznym konkursie z okazji „Europejskiego Dnia Logopedy”

6 maja, 2023 14:50 Opublikowany przez Admin

W Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Studzienicach zorganizowano Powiatowy Konkurs Plastyczny z okazji „Europejskiego Dnia Logopedy”. Adresatami konkursu byli uczniowie klas I – VIII szkół podstawowych, którzy uczestniczą w zajęciach logopedycznych lub języka polskiego jako obcego. Konkurs miał na celu umożliwienie uczniom z trudnościami w mówieniu i komunikacji prezentacji swoich umiejętności oraz wspieranie ich możliwości i talentów, w szczególności dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, zaburzeniem mowy o typie afazji i uczących się języka obcego jako drugiego. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu plakatu w formacie A3. Plakat miał przedstawiać wybraną grupę tematyczną, np.: owoce, warzywa, zwierzęta, pojazdy itp. Uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni: I miejsce zdobył Mikołaj Maślorz, natomiast wyróżniono prace Mateusza Ziernickiego, Tomasza Mrozka, Laury Mazurek i Natana Spory.


Serdecznie gratulujemy i cieszymy się wraz z Wami!
logopedzi
Dorota Chodzidło-Dratwa
Mariola Żyrek

info

Kategoria:

Napisany przez: Admin