Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas III

30 kwietnia, 2024 11:24 Opublikowany przez Admin

W środę tj. 24 kwietnia 2024r. odbył się Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas III.

W konkursie wzięło udział 13 uczniów ze szkół podstawowych z terenu całej gminy: Pszczyny, Suszca, Studzienic i Jankowic. Turniej językowy był skierowany do dzieci uczęszczających do klas trzecich. Jego celem było wyłonienie trzech uczniów, którzy uzyskali największą liczbę punktów z testu konkursowego.

W tym roku najlepszym konkursowym „małym anglistą” okazał się Bartosz Franczyk, uczeń Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Suszcu, który uzyskał 39 punkty na 40 możliwych do zdobycia. Drugie miejsce zajęłą Hanna Adam ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. ks. Jana Twardowskiego, a laureatem trzeciego miejsca został Aleksander Setla z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Studzienicach.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszej nauki języka angielskiego.

Do zobaczenia za rok!