Osiemnastka pomaga zwierzętom !

9 marca, 2016 19:48 Opublikowany przez Admin

Zima to trudny okres dla zwierząt, szczególnie dla tych porzuconych, niechcianych. W styczniu i lutym tego roku w naszej szkole przeprowadziliśmy zbiórkę rzeczy dla Fundacji Zwierzęca Arkadia. Organizacja ta troszczy się o bezdomne zwierzęta z naszego regionu. Akcję zainicjowała uczennica klasy 4a- Hanna Molińska, wspierana przez koleżanki z klasy- Oliwię i Martynę R.

Potrzeby Fundacji były ogromne- przede wszystkim sucha karma dla psów i kotów, potem koce, drapaki, smycze, szelki, obroże itp. Dary można było składać u wychowawców do 12 lutego.  Wielu uczniów odpowiedziało na apel i przyniosło mnóstwo prezentów. Aż dwukrotnie zawoziliśmy zebrane produkty! Dziękujemy uczniom i rodzicom za pomoc !

WP_20160204_002