Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

29 kwietnia, 2024 18:01 Opublikowany przez Admin

24 kwietnia 2024 roku w Szkole Podstawowej w Wiśle Wielkiej odbył się XIX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas 1-3. W konkursie wzięło udział aż 41 dzieci. Naszą szkołę reprezentowały Gabriela Wiera z klasy 1c, Helena Karpiel z klasy 2b oraz Hanna Lemaszewska z klasy 3a.

Poziom był bardzo wysoki. Zarówno komisja jak i zgormadzeni na sali nauczyciele i rodzice byli pod wielkim wrażeniem.

Jurorzy zgodnie podkreślali, że wybór zwycięzców w obu kategoriach – uczniowie klas pierwszych oraz uczniowie klas drugich i trzecich – był bardzo trudny.

Tym bardziej cieszy fakt, iż uczennice naszej szkoły Gabriela Wiera i Helena Karpiel otrzymały wyróżnienia. To naprawdę wielki sukces! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorzy już dziś zaprosili na jubileuszowy XX konkurs w przyszłym roku. Liczymy wówczas na kolejne sukcesy naszych uczniów!