MASTER CHEF 2024 KLAS II i III

21 marca, 2024 23:41 Opublikowany przez Admin

14 marca 2024r. w naszej szkole odbył się po raz kolejny kulinarny konkurs MasterChef. Tym razem w zmaganiach uczestniczyły klasy II i III. Do prac w jury zaproszenie przyjęli: pani Danuta Kuś – Dyrektor Szkoły, przewodnicząca Rady Rodziców -pani Marta Mejsak oraz pan Adam Blokesz- kucharz i miłośnik sztuki kulinarnej. Pod czujnym okiem jurorów zawodnicy musieli zmierzyć się z nie lada trudnymi wyzwaniami. Wykonywali obrazki dla niejadka na kromce chleba oraz przyrządzali sałatki owocowe i warzywne. Były też konkurencje sprawnościowe, plastyczne i wiedzowe. Jedną z nich była fasolinda – to nic innego, jak bieg z fasolką, która często zamiast w garnku, lądowała na podłodze. Efektem pracy klas były projekty fartuszków dla szefa kuchni. Najtrudniejsze okazały się pytania dotyczące przeznaczenia bardzo dziwnych przyborów kuchennych.

Zabawa była świetna! Wszystkie klasy głośno kibicowały i trzymały kciuki za wygraną. Po długich obradach komisja wyłoniła zwycięzców. ” Masterchefem 2024″ została klasa III A !!!

Jeszcze raz gratulujemy wygranej !!!