KONKURS KURATORYJNY Z MATEMATYKI

4 kwietnia, 2023 09:57 Opublikowany przez Admin

Z wielką dumą i radością informujemy, że uczeń naszej szkoły – Wojciech Kotas (kl. 8e) został laureatem konkursu kuratoryjnego z matematyki. Jest to najwyższe wyróżnienie konkursu składającego się z 3 etapów, którego zakres materiału wybiegał poza szkołę podstawową i wiązał się z rozwiązaniem wielu trudnych zadań w ramach przygotowań. Każdy etap stawiał nowe wyzwania z zakresu algebry, geometrii, rachunku prawdopodobieństwa i nie tylko. W ostatnim etapie Wojciech uzyskał fantastyczny wynik- 90% punktów.

Jako laureat otrzyma ocenę celującą na koniec roku szkolnego z matematyki, a dodatkowo jest zwolniony z egzaminu z tego przedmiotu (automatycznie otrzymuje z niego 100%) i ma pierwszeństwo w przyjęciu do każdej szkoły ponadpodstawowej!

Serdeczne gratulacje i życzenia wielu sukcesów w dalszej edukacji

Opracowała: Barbara Fojcik