K I E R M A S Z !

21 listopada, 2023 18:22 Opublikowany przez e.migalska

U W A G A !   U W A G A !
Serdecznie zachęcamy do udziału w kiermaszu kalendarzy adwentowych, który odbędzie się w naszej szkole w dniach 22.11. (środa) oraz 23.11. (czwartek) od godz. 16:30 do godz. 18:30 czyli podczas najbliższych wywiadówek.

Już dziś prezentujemy 25 niesamowitych prac, wykonanych własnoręcznie przez naszych uczniów! Jak co roku młodzież zaskoczyła nas pomysłowością i precyzją wykonania. Niezwykle atrakcyjna jest również zawartość kalendarzy! Znajdziemy tu bowiem coś dla naszych milusińskich – ciekawe zadania na każdy dzień adwentu, słodycze lub drobiazgi i ozdoby świąteczne. Dzieci szkolne ucieszą się pewnie z drobnych zabawek lub przyborów szkolnych. Małym damom proponujemy śliczną biżuterię – wykonaną własnoręcznie. Nieco starsi mogą odliczać dni do Bożego Narodzenia przy pysznej herbatce lub w aromatycznej kąpieli. W adwentowy nastrój wprowadzić nas może także słowo ks. Twardowskiego na każdy dzień grudnia. Zapraszamy do podziwiania galerii a także do zakupu kalendarzy.
Przypominamy, że kalendarze biorą udział w szkolnym konkursie, którego zwycięzcą zostanie uczeń, uczennica, lub cała klasa której praca zostanie sprzedana za najwyższą kwotę.

Cały dochód ze sprzedaży kalendarzy zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację Kubusia Mrowca – podopiecznego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Wadami Słuchu i z Wadami Wymowy.

Podczas kiermaszu kalendarzy będzie również okazja do zakupu kartek i ozdób świątecznych. Dochód ze sprzedaży zasili konto Kubusia.

Napisany przez: e.migalska