Finał konkursu na kalendarz adwentowy

21 grudnia, 2022 22:27 Opublikowany przez Admin

Święta tuż tuż. Już prawie wszystkie okienka w kalendarzach adwentowych zostały otwarte. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za umilenie dzieciom (i nie tylko) czasu oczekiwania na Boże Narodzenie.

To właśnie dzięki Waszym wspaniałym dziełom odliczanie do świąt upływało w tak pięknej i magicznej atmosferze.

Niektóre prace były tak piękne, że licytowano je kilka razy 🙂

Dziękujemy za Wasze ogromne serce dla Florka – dochód z licytacji kalendarzy był wielkim wsparciem jego zbiórki.

SZCZEGÓLNE GRATULACJE SKŁADAMY ZWYCIĘŻCZYNI KONKURSU – MARTYNIE FERENS Z KLASY 7A! Dziękujemy za kolejny już piękny kalendarz i liczymy na następny w przyszłym roku!

Bardzo dziękujemy nauczycielom zaangażowanym w konkurs: pani Annie Białas i klasie 7b, którzy w czasie listopadowych lekcji wychowawczych przygotowali piękny kalendarz w formie kominka. Dziękujemy pani Barbarze Szymalskiej, która przygotowała kalendarz z uczniami klasy 6a podczas zajęć kreatywnych.

Dziękujemy wszystkim rodzicom i całym rodzinom, które pomagały tworzyć wspaniałe dzieła. Kolejna edycja konkursu już za rok 🙂