Dagmara Sitkowska – laureatką dwóch Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

19 maja, 2022 10:39 Opublikowany przez Admin

12 maja 2022 r. w Sali Sejmu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach odbyło się spotkanie Śląskiej Kurator Oświaty z laureatami, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w  Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego w roku szkolnym 2021/2022.

Miałam zaszczyt, wspólnie z p. dyrektor być w gronie zaproszonych
i reprezentować nasze miasto. Zostałam laureatką dwóch Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych: z Języka Angielskiego oraz Fizyki. Tytuł ten uprawnia mnie do zwolnienia z obowiązku zdawania Egzaminu Ósmoklasisty z Języka Angielskiego. Rozpierała mnie duma z tego, co osiągnęłam. Pokazałam, że dzięki ciężkiej pracy, ambicji  i zaangażowaniu  można wiele osiągnąć. Byłam pod wrażeniem pięknej architektury Sejmu Śląskiego i  nastroju, jaki  w tym miejscu panował. Miałam możliwość poznać wielu uzdolnionych młodych ludzi. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej, doniosłej atmosferze – wręczono nam nagrody, odbył się koncert i był poczęstunek. Mam nadzieję, że niedługo będę mogła zdobytą wiedzę rozwijać i doskonalić!

Przy okazji chciałam bardzo podziękować Nauczycielom przygotowującym mnie do konkursów, którzy wiele czasu i wysiłku włożyli w to, abym mogła zrealizować cele i spełnić swoje marzenia.

Dagmara Sitkowska

Link do informacji: