And the winner is…

7 grudnia, 2021 23:21 Opublikowany przez Admin

Zakończył się konkurs na kalendarz adwentowy. Wzięło w nim udział ponad 40 uczniów oraz ponad 25 nauczycieli 🙂 Bardzo dziękujemy za tak wielkie zaangażowanie na rzecz chorych dzieci, mieszkających w naszej okolicy.

Dziękujemy za 18 niezwykłych kalendarzy, które powstały z myślą o chorym na SMA Filipku Cholewie. Ostatecznie cały dochód z licytacji – zgodnie z życzeniem rodziców Filipka został przeznaczony na leczenie Olka Budzika.

Każdy kalendarz był wyjątkowy i niezwykły! Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się ponadprzeciętną kreatywnością oraz wykonali swoje prace z niezwykłą starannością, co zostało docenione przez kupujących:

SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘŻCZYNI KONKURSU, którą jest uczennica klasy 6a MARTYNA FERENS. Jej przepiękny kalendarz z pysznymi herbatami uzyskał najwyższą kwotę podczas licytacji w grupie na Facebooku „Załoga Filipka dla Olka”.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę uczniów klasy 8d, którzy poza konkursem – razem z wychowawczynią przygotowali kalendarz o największych rozmiarach. Bardzo serdecznie dziękujemy także wszystkim zaangażowanym nauczycielom, którzy przygotowali – również poza konkursem wspólny kalendarz pod kierownictwem p. Barbary Szymalskiej.

Bardzo dziękujemy również wszystkim użytkownikom Facebooka, którzy udostępniali nasze posty oraz je komentowali. Dzięki temu nasze kalendarze trafiły m.in. do Lublina, Tychów, Rybnika.