Zapraszamy na zajęcia koszykówki

14 września, 2021 09:28 Opublikowany przez Admin

Szanowni Państwo

Zapraszamy uczniów klas 1-4 na nieodpłatne zajęcia z koszykówki SMOK (Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki), które odbywają się na nowo wyremontowanej Sali gimnastycznej w SP6 z pełnym wyposażeniem sprzętu do koszykówki. Zajęcia prowadzi trener koszykówki Witold Brauntsch, nauczyciel wychowania fizycznego w SP6.

Celem zajęć jest wszechstronny rozwój dziecka z akcentem na kształtowanie umiejętności gry w koszykówkę. Uczą współdziałania w zespole, a także kształtują wiele cech motorycznych. Wpływają na wszechstronny rozwój małego dziecka. W przyszłości mogą zaowocować osiąganiem sukcesów sportowych, z których SP6 jest znana zarówno w Pszczynie, powiecie pszczyńskim oraz województwie.
Zajęcia mogą być również połączone z uczestniczeniem w meczach, rozgrywkach i obozach sportowych. W bieżącym roku szkolnym reprezentanci naszego SMOK-a, rocznik 2009 i młodsi biorą udział w rozgrywkach Junior NBA.
Szczegóły na plakatach:

ZAPRASZAMY!