Warsztaty jak walczyć z agresją słowną i hejtem w necie

13 czerwca, 2024 13:28 Opublikowany przez e.migalska

W poniedziałek 10 czerwca uczniowie klas 6 i 7 aktywnie uczestniczyli w warsztatach z panią Katarzyną Kudybą z Centrum Szkoleń Profilaktycznych Edukator. Pani Kasia jest absolwentką pedagogiki resocjalizacyjnej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pedagogiem z doświadczeniem zawodowym jako trener w obszarze profilaktyki uzależnień i przeciwdziałania przemocy w rodzinie, w tym procedury „Niebieska Karta”. Swoją pracę traktuje jako przyjemności. Pracuje z Ludźmi i dla Ludzi.

Podczas godzinnych warsztatów uczniowie poruszali tematy związane z samoakceptacją i wyrażaniem siebie, trenowali jak walczyć z agresją słowną i hejtem w necie oraz rozmawiali bezpośrednio z panią psycholog, gdy mieli swoje wewnętrzne rozterki. Bardzo dziękujemy pani Katarzynie za poświęcony czas i mamy nadzieję, że zobaczymy się w przyszłym roku szkolnym.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Urzędu Miasta w Pszczynie /Wydział Polityki Społecznej/ za przyznane dofinansowania działań profilaktycznych z „Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Behawioralnych i Narkomanii na rok 2023”.

Napisany przez: e.migalska