Ruszyła kolejna edycja akcji „Szkoły Pełne Talentów” – prosimy o wsparcie!

8 września, 2023 09:32 Opublikowany przez Admin

Nasza Szkoła bierze udział w akcji Lidla „Szkoła pełna talentów”.

Akcja ma na celu zmobilizowanie lokalnej społeczności do wsparcia działań naszej szkoły. Polega ona na przekazywaniu Talenciaków (specjalnych kuponów) na rzecz szkoły, które będziemy mogli wymienić na bardzo atrakcyjne nagrody. Im więcej Talenciaków, tym więcej sprzętów edukacyjnych i sportowych możemy otrzymać.

Jak przekazać naszej szkole TALENCIAKA?

1.   Zrobić zakupy w stacjonarnym sklepie Lidl do 5.11.2023 r.

2.   Zabrać otrzymane Talenciaki od pracownika sklepu.

W przypadku zakupów przy kasie samoobsługowej Klient może odebrać Talenciaki u asystenta kas. Talenciaki będą przekazywane w okresie trwania akcji za każde 50 zł wydane na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo.

3. Przekazać Talenciaki naszej szkole.

Jak to zrobić?

–      wrzucić Talenciaki do jednego z trzech oznaczonych pudełek, które umieszczone są w szatni, na I i II piętrze naszej szkoły,

lub

– aktywować Talenciaki samodzielnie poprzez platformę dostępną na lidl.pl/szkoły, wpisując kod numeryczny lub skanując z nich unikalny kod QR i przypisując je do naszej szkoły

link: https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/szkola?partyId=87040011141

W poprzedniej edycji dzięki Państwa wsparciu udało się zebrać dużą ilość Talenciaków, które wymieniliśmy na bardzo atrakcyjne nagrody, m.in. laptopa, sprzęt sportowy.

Dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie.