POEZJA I PROZA KSIĘDZA JANA TWARDOWSKIEGO

12 czerwca, 2023 14:45 Opublikowany przez Admin

🐞🐞Dnia 1 czerwca obchodzimy ważną uroczystość- tego dnia w 1915 roku na świat przyszedł Patron naszej szkoły- Jan Twardowski. I z tej okazji już po raz kolejny odbył się szkolny konkurs dla uczniów klas 4-7. W skład jury weszły panie: dyrektor Danuta Kuś, Justyna Brembor i Anna Kubica. Przebieg całości uwiecznił na zdjęciach pan Aleksander Byrski. Konkurs rozpoczął się niezwykłą prezentacją, którą przygotowała pani Anna Kubica. Niezwykłą przyjemność sprawiło nam wysłuchanie recytacji wszystkich uczestników. Stres nieraz dawał o sobie znać… Jury z uwagą wysłuchało i surowo oceniło każdego recytatora. Po krótkich obradach przedstawiło wyniki:

🐞I miejsce zajęła Melania Karpiel, uczennica klasy 6a , za wiersz ,, Dziękuję”

🐞II miejsce – Alesia Diordiiashenko, uczennica klasy 7b -„W klasie”

🐞III miejsce – Julia Kozakiewicz , uczeń klasy 5b – „W klasie”

🐞Wyróżniono troje recytatorów: Igora Folka ( kl.4b) – ,,Wniebowzięcie”, Amelię Waliczek ( kl. 4b) – ,, W klasie”Marcina Świerkota (kl.6b) – ,, Śpieszmy się”

Pani Dyrektor wręczyła wszystkim uczestnikom, zwycięzcom i wyróżnionym dyplomy oraz skromne podarunki. Zwycięzcy dostaną swoje nagrody podczas apelu „Najlepsi z Najlepszych” Zapraszamy wszystkich już za rok!

Organizatorki: Aleksandra Jureczko, Agnieszka Kaczyńska, Katarzyna Klimczak i Anna Kubica