POEZJA I PROZA JANA TWARDOWSKIEGO

8 maja, 2016 20:24 Opublikowany przez Admin

Dnia 25 kwietnia 2016 r. w naszej szkole po raz kolejny odbył się szkolny konkurs recytatorski. Jest on okazją do refleksji nad twórczością i życiem naszego patrona. Uczestnicy mieli już za sobą pierwszy etap konkursu- klasowy. W skład komisji weszły panie: dyrektor Danuta Kuś, Stanisława Basamon i Katarzyna Konieczny. Z uwagą wysłuchały i surowo oceniły każdego z recytatorów. Poziom recytacji był bardzo wysoki. Przebieg konkursu uwiecznił na zdjęciach pan Aleksander Byrski, za co serdecznie dziękujemy.
Wśród uczniów klas IV-tych I miejsce zdobyła Wiktoria Kalka, II miejsce-Emilia Szklanny, a III miejsce-Emilia Krzyżowska. Dodatkowe wyróżnienie za piękną recytację zdobyła Joanna Lemaszewska. Wśród uczniów klas V-tych I miejsce zdobyła Natalia Pająk, II miejsce zdobył Bartosz Dąbrowski , natomiast III miejsce – Natalia Przykłota. Wśród uczniów klas VI-tych I miejsce zdobyła Michalina Kuczera, II miejsce-Jagoda Cyran, III miejsce- Marianna Foltyn .
Pani Dyrektor wręczyła zwycięzcom nagrody, a wszystkim uczestnikom dyplomy i skromne podarunki. Zapraszamy wszystkich już za rok!

Organizatorki: Jolanta Harazin, Katarzyna Klimczak i Ewelina Migalska