Podsumowanie projektu eTwinning „FASTER, HIGHER, STRONGER … TOGETHER”

13 czerwca, 2024 16:15 Opublikowany przez e.migalska

W bieżącym roku szkolnym uczniowie klasy 7a (grupa I) wzięli udział w międzynarodowym projekcie eTwinning „FASTER, HIGHER, STRONGER … TOGETHER”. Wraz z młodzieżą z Francji (Collège Alexandre Soljenitsyne, Aizenay) i Włoch (Liceo Socio-Economico T. Mamiani, Pezzaro) wspólnie pracowali i przygotowywali się do zbliżających się Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Razem tworzyli i wybierali logo projektu, przedstawiciela niosącego pochodnię (a torchbearer), poznawali historię Igrzysk Olimpijskich i wspólnie napisali opowiadanie (a collaborative story). Efekty ich pracy są widoczne na gazetce na parterze naszej szkoły.

Mam nadzieję, że przyszłe projekty okażą się równie ciekawe i pomogą moim uczniom rozwijać się językowo.

Magdalena Kamińska

Zwycięskie logo z Francji