Odwiedziny Mikołaja na WWD

5 grudnia, 2023 17:15 Opublikowany przez Admin

Co roku, przed świętami, dzieci piszą listy do Mikołaja. Tym razem to Mikołaj napisał do dzieci by zaprosić je na spotkanie 4 grudnia. Tego dnia dzieci z wczesnego wspomagania wraz z rodzicami przybyły do szkoły, gdzie najpierw zostały powitane przez panią Dyrektor. Na dzieci czekały już na stole świąteczne pierniki, gotowe do przyozdabiania. Przy dźwięku kolęd wszyscy przystąpili do pracy. W mig pierniki zamieniły się w prawdziwe dzieła sztuki. Dzieci wykazały się niezwykłą pomysłowością przy ich ozdabianiu. Ale wszyscy z niecierpliwością wyglądali zapowiadanego gościa. Oczekując na Mikołaja dzieci odgadywały świąteczne zagadki. Wreszcie usłyszały znajome dzwoneczki. To nadszedł Mikołaj z wielkim workiem wypełnionym prezentami. Każde dziecko otrzymało od niego prezent. Mikołaj też dostał coś od dzieci – kolorowe pierniczki. Dzieci podziękowały i pożegnały gościa. Mikołaj obiecał, że za rok znowu tu wróci.