Nagroda w konkursie plastycznym „Moja przygoda w muzeum” dla Julii Gąszcz z klasy 5a

7 czerwca, 2022 09:46 Opublikowany przez Admin

Moja przygoda w muzeum organizowana w ramach Artystycznych Spotkań dla Dzieci i Młodzieży w Muzeum Okręgowym w Toruniu to konkurs plastyczny realizowany z myślą o dzieciach i młodzieży. W Muzeum Zamkowym w Pszczynie ma swoją długoletnią tradycję – odbywa się już od 1988 r.
Muzealna komisja konkursowa dokonała oceny prac plastycznych złożonych na konkurs. Nagrody przyznano bez ustalania kolejności miejsc. Wśród nagrodzonych znalazła się praca Julki – to ogromny sukces. Wielkie brawa i gratulacje!!!
Tegoroczna wystawa pokonkursowa przygotowana w Stajniach Książęcych w Pszczynie otwarta będzie dla zwiedzających od wtorku, 31 maja 2022 r., do niedzieli, 27 listopada 2022 r. Warto podziwiać prace naszych Uczniów.
Jak co roku, również najlepsze tegoroczne prace plastyczne po zakończeniu prezentacji w Muzeum Zamkowym w Pszczynie, zostaną wysłane na eliminacje międzynarodowe do Muzeum Okręgowego w Toruniu.
Opracowała: Barbara Czernecka