Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Primary School Tournament III”

5 maja, 2016 10:56 Opublikowany przez Admin

W czwartek tj.26 marca 2015r. odbyła się w naszej szkole trzecia edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego „PRIMARY SCHOOL TOURNAMENT III’’.

W konkursie wzięło udział 28 uczniów z 10 szkół podstawowych z terenu całej gminy. Po raz pierwszy do konkursu przystąpili uczniowie z SP NR1 z Goczałkowic –Zdroju. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas trzecich. Celem konkursu było wyłonienie trzech  uczniów, którzy uzyskali największą liczbę punktów z testu konkursowego.

IMG_1294

Najlepszą znajomością języka angielskiego wykazała się uczennica SP NR 16 ze Studzienic, która uzyskała 67 punktów na 80 możliwych do zdobycia.

Laureaci Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego otrzymali nagrody ufundowane przez wydawnictwo Macmillan.

Serdecznie dziękujemy nauczycielom przybyłym na konkurs do naszej szkoły.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do dalszej nauki języka angielskiego.

Do zobaczenia za rok!