Konkursie Plastycznym „EMPATIA WOKÓŁ NAS”

13 marca, 2022 16:41 Opublikowany przez Admin

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w Konkursie Plastycznym „EMPATIA WOKÓŁ NAS” w ramach ogólnopolskiego projektu „Emp@tyczna Klasa”, w którym nasza szkoła bierze udział w roku szkolnym 2021/2022. Projekt ma na celu kreowanie postawy lojalności, współpracy i pomocy wśród dzieci i młodzieży. Założeniem projektu jest rozwijanie u dzieci i młodzieży umiejętności odczuwania stanów emocjonalnych innych osób oraz reagowania na dany sposób zachowania. Empatyczna Klasa jest odpowiedzią na kierunki realizacji polityki oświatowej państwa ogłoszone przez Ministerstwo Edukacji i Nauki w roku szkolnym 2021/2022.

Szczegóły konkursu – w załączeniu.

Regulamin, metryczki prac i oświadczenie rodzica/opiekuna do odbioru u koordynatorek projektu.

J. Przygrodzka & J. Nowak