klasa 8a od 15 czerwca do 19 czerwca

10 czerwca, 2020 09:20 Opublikowany przez Admin

Pilne! Rekrutacja do III LO

Dyrekcja III LO w Pszczynie przygotowała krótki poradnik dla ósmoklasistów.

19.06.2020 piątek

JĘZYK POLSKI

Dzień dobry 🙂

RELIGIA – BIERZMOWANIE

MATEMATYKA

FIZYKA

Lekcja w pliku:

INFORMATYKA GR2

Dziś przypominajka w formie słowniczka informatycznego, pojęć znanych i mniej znanych:

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Dzień dobry!

Chciałam dzisiaj zachęcić każdego z was do dowolnej aktywności fizycznej. Najistotniejszą kwestią dla mnie jest wasz ruch oraz to, abyście odpoczęli od komputera. Chciałabym żebyście wykonali dzisiaj te ćwiczenia, które najbardziej lubicie. Może to być spacer, marszobieg, gimnastyka, fitness, taniec, rzuty do kosza, strzały na bramkę itp. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie i będziecie się przy tym dobrze bawić.

MIŁEJ ZABAWY!

JĘZYK ANGIELSKI

pobierz lekcję:

15.06.2020 poniedziałek

JĘZYK FRANCUSKI

15.06 J.francuski

JĘZYK POLSKI

Dzień dobry 🙂

JĘZYK NIEMIECKI

Guten Morgen! 🙂 Dziś w ramach relaksu i odstresowania się przed egzaminem zabieram Was w podróż po niezwykłych miejscach w Niemczech. Dziś wyjątkowo wszystko po angielsku: Temat: Dream now – visit later.

LINK: https://padlet.com/barbara_pienko/e1ewbfwkozx5

TRZYMAM ZA WAS KCIUKI! POWODZENIA NA EGZAMINIE 🙂