Klasa 2c od 22.06. do 26.06.2020 r.

20 czerwca, 2020 15:52 Opublikowany przez Admin

26.06.2020 r. Piątek

Uroczyste zdalne zakończenie roku szkolnego 2019/ 2020

Kochani Uczniowie😊 Serdecznie gratulujemy Wam ukończenia klasy drugiej! Jesteśmy bardzo dumne z Waszych wysiłków, starań i zaangażowania. Życzymy Wam odpoczynku i samych pięknych, słonecznych dni w okresie wakacyjnym 😊

Do zobaczenia we wrześniu w klasie trzeciej! 😊 Ściskamy Was mocno i pozdrawiamy!

25.06.2020 r. Czwartek

Kochani! Bardzo Was prosimy, żebyście obejrzeli filmik przygotowany dla Was (kliknijcie w obrazek WAKACJE):

Przygotowałyśmy dla Was jeszcze informacje na temat bezpiecznych wakacji oraz listę wyzwań na ten czas. Będziemy trzymać kciuki żeby udało Wam się coś zrealizować 🙂

Powodzenia!
Wasi Nauczyciele! 🙂

RELIGIA

24.06.2020 r. Środa

Temat: Przewodnik małego turysty.

Dzień dobry 😊 Kto odlicza do piątku? Myślę, że już każdy z Was marzy o wakacjach. Jeszcze tylko dwa dni i będziecie wypoczywać😊 Gotowi? Zaczynamy!

Powodzenia! Dbajcie o siebie!

23.06.2020 r. Wtorek

Temat: Co możemy robić z tatą?

Dzień dobry moi Drodzy:) Rozpoczynamy kolejny dzień edukacji zdalnej, ale już bardzo blisko wakacji:) Dzisiaj mamy pewne święto… Wiecie jakie? Na pewno! Zaczynamy!

Powodzenia! wspaniałego dnia!

RELIGIA

JĘZYK ANGIELSKI

p. Basia i p. Ania

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KREATYWNOŚĆ

Miłej zabawy! p. Basia

22.06.2020 r. Poniedziałek

Temat: Planujemy wakacje.

Witajcie, rozpoczynamy ostatni tydzień nauki! 😊 Dzisiaj zastanowimy się, gdzie wybrać się na wakacje i poznamy piękne krajobrazy naszej Ojczyzny.

Powodzenia! Dbajcie o siebie!