#kartkadlamedyka

7 kwietnia, 2020 12:24 Opublikowany przez Admin

Wszyscy wiemy jak niezwykle ważna, odpowiedzialna i jakże niebezpieczna w obecnej sytuacji jest praca Medyków. Wykorzystujemy wolny czas na docenienie ich trudu i poświęcenia poprzez rysunki związane z pracą lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i wszystkich pracowników Służby Zdrowia. To najlepszy czas, by okazać szacunek dla tych zawodów i podjąć refleksję nad swoim zdrowiem i trybem życia.

W zeszłym tygodniu w ramach lekcji plastyki i zajęć rozwijających kreatywność Uczniowie naszej szkoły dołączyli do ogólnopolskiej akcji Kartka dla Medyka. Coraz więcej osób przesyła swoje prace, a na oficjalnym padlecie akcji brakuje miejsca. Organizatorzy zwrócili się z prośbą o publikację kartek na stronie i fanpage szkoły oraz na innych platformach. Każda z klas, w których uczę umieszcza swoje prace na plastycznych padletach, jednak na rzecz rozpowszechnienia naszych działań udostępniam link do nowej tablicy dostępnej publicznie, na której każdy Uczeń, a także Rodzice i Nauczyciele będą mogli podzielić się swoją wdzięcznością wobec Służb Medycznych. Do wspólnego tworzenia zaprosiłam również inne pszczyńskie szkoły. Zachęcam do wrzucania zdjęć swoich kartek z oznaczeniem akcji #kartkadlamedyka nie tylko na naszą padletową tablicę, ale również na prywatne konta w mediach społecznościowych.

Niech to będzie nasze podziękowanie za trudną pracę Medyków i znak, że doceniamy i jesteśmy im wdzięczni.

Link do padleta: https://padlet.com/czerneckabarbara/kartkadlamedyka

Barbara Czernecka