„Jak trudno być rodzicem nastolatka” 22.10.2019 godzina 17:00

18 października, 2019 09:48 Opublikowany przez Admin

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 6 w Pszczynie zaprasza na spotkanie „Jak trudno być rodzicem nastolatka”, które odbędzie się 22 października 2019 r., o godz. 17.00 na sali gimnastycznej. Rad jak postępować z dzieckiem udzieli Dariusz Pietrek pracownik Śląskiego Centrum Profilaktyki, członek Polskiego Towarzystw Psychiatrycznego, człowiek, który, na co dzień pomaga młodzieży i ich rodzicom. Pan Dariusz jest psychoterapeutą, pedagogiem i praktykiem. Wszyscy wiemy, jak trudna jest sztuka porozumiewania się z nastolatkiem. Bywa nie lada wyzwaniem dla niejednego rodzica. Oczywiście to, w jaki sposób będzie wyglądała nasza relacja z nastoletnim dzieckiem, zależy w dużej mierze od jego oraz naszych cech indywidualnych, jak również, od jakości relacji między nami. Kolejne spotkanie z Dariuszem Pietrkiem w naszej szkole będzie dla państwa szansą na pogłębienie wiedzy. Serdecznie zapraszamy.