Festiwal Ciast – Akcja Charytatywna klasy 8a

29 marca, 2022 22:22 Opublikowany przez Admin

Szanowni Państwo!

Chciałabym uprzejmie poinformować o akcji charytatywnej, która odbędzie się 1 kwietnia 2022r. w naszej szkole.

Przez ostatnie dni do kilku naszych klas dołączyli uczniowie pochodzący z Ukrainy. Mają wiele zapału do nauki oraz chętnie integrują się z Państwa dziećmi. Niestety – niektóre z nich nie dysponują odpowiednimi materiałamii przyborami szkolnymi, które są niezbędne do nauki. Dlatego też klasa 8a organizuje Festiwal Ciast. W związku z przedsięwzięciem serdecznie zachęcamy Państwa do dołączenia do akcji. 1 kwietnia na korytarzu przed jadalnią w godzinach 8.30 – 15.00będzie otwarta kawiarenka z witryną słodkości. Oprócz aromatycznej, pysznej kawy, będzie można uraczyć się domowymi ciastami, gorącą czekoladą, babeczkami i innymi smakołykami.

Dochód z Festiwalu będzie przeznaczony na zakup potrzebnych materiałów oraz przyborów dla uczniów naszej szkoły – w szczególności dla dzieci z Ukrainy.

Liczymy na Państwa liczne przybycie, a osłodzimy Wasz dzień nie tylko promiennym uśmiechem, ale i aromatycznymi wypiekami.

Sylwia Wituła i Justyna Brembor, opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu