Dzień Dziecka w SP6

6 czerwca, 2021 14:10 Opublikowany przez Admin

1 czerwca to dla wielu dzieci ulubiony dzień w roku. Ten dzień w naszej szkole upłynął w wyjątkowej atmosferze. Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych gier i zabaw, w których klasy mogły ze sobą rywalizować, wykazując się niezwykłą sprawnością fizyczną i szybkością. I tak starsi uczniowie mogli tego dnia wziąć udział w rozgrywkach piłki koszykowej oraz piłki ręcznej. Młodsi wyruszyli w teren, biorąc udział w geocachingu oraz grach i zabawach terenowych. Przeprowadzono też zajęcia poświęcone patronowi szkoły. W przygotowanie programu na tę uroczystość włączyli się jak zwykle rodzice naszych uczniów.  Rada Rodziców -jak co roku- stanęła na wysokości zadania i przygotowała dla wszystkich dzieci wspaniałe słodkie niespodzianki w postaci waty cukrowej, popcornu i lodów.

Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim uczniom naszej szkoły uśmiechu, zdrowia, szczęścia, radości, wspaniałych przygód, rozwijania swoich pasji i spełnienia najskrytszych marzeń!

Wszystkim rodzicom oraz nauczycielom zaangażowanym w pomoc
i organizację Dnia Dziecka serdecznie dziękujemy!

Aleksandra Jureczko