DZIAŁALNOŚĆ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

30 stycznia, 2023 21:44 Opublikowany przez Admin

I półrocze dobiegło końca, a więc czas na krótkie podsumowanie i refleksję.

Cały semestr działaliśmy według ustalonego na pierwszym spotkaniu Planu Pracy SU. Zorganizowaliśmy wiele akcji integrujących społeczność szkolną. Byliśmy czynnie zaangażowani w życie szkoły, dbaliśmy o przestrzeganie porządku na jej terenie. Wspieraliśmy organizacje ważnych uroczystości szkolnych. W Samorządzie Uczniowskim działa obecnie spora grupa uczniów z różnych poziomów klas. Nasza działalność sprzyja kultywowaniu tradycji szkolnych i kulturowych. Rozwija współpracę z nauczycielami i środowiskiem lokalnym. Uczy cenić i szanować zasady demokracji, dbać o przestrzeganie praw ucznia. Angażuje w działalność na rzecz społeczności uczniowskiej aktywnych i pomysłowych uczniów. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i zapoznania się z naszą działalnością oraz przeprowadzonymi akcjami. Można to zrobić wchodząc na stronę internetową naszej szkoły i klikając w zakładkę „Nasza aktywność”- „Samorząd Uczniowski” lub kierując się bezpośrednio na Padlet SU: