Charytatywny kiermasz zabawek

5 stycznia, 2023 19:33 Opublikowany przez Admin

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Pszczynie po raz kolejny mogli wykazać się dobrocią i hojnością wobec drugiego człowieka. W dniu 20.12.2022 roku klasy 3b i 4b we współpracy z Samorządem Uczniowskim w ramach projektu „Emp@tyczna Klasa” zorganizowały kiermasz szkolny, podczas którego sprzedawane były zabawki podarowane przez uczniów naszej szkoły. Każdy mógł wybrać pośród gier, pluszaków, książek i innych coś dla siebie.  Udało się zebrać 750 złotych.  Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie Mai. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do tej akcji! Już kolejny raz udowadniacie, że jesteście zawsze gotowi do niesienie pomocy tym, którzy jej potrzebują, a wasze działania rozpromieniają choć na chwilę czyjeś smutne i trudne życie!