Podsumowanie akcji „Walentynkowa skrzynka miłych słów i wyznań” oraz kiermaszu walentynkowego

7 lutego, 2023 08:03 Opublikowany przez Admin

14.02.2023r. odbył się w naszej szkole kiermasz babeczek walentynkowych. Całe wydarzenie zostało przygotowane przez samorząd uczniowski. Społeczność szkolna miała szansę spróbować domowych wypieków wykonanych przez członków SU. Było w czym wybierać! Słodkości przyciągnęły tłumy uczniów i z pewnością osłodziły wszystkim walentynkowy wtorek.
Walentynki są świetnym dniem, aby nie tylko okazywać sobie uczucia, ale też cieszyć się miłosną atmosferą. W tym dniu wszystko co romantyczne i słodkie jest dozwolone! Serdeczne podziękowania dla wszystkich wspomagających akcję za organizację i głębokie zaangażowanie.

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 6 im. ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie zaprasza uczniów i uczennice naszej szkoły do wzięcia udziału w Akcji „Walentynkowa skrzynka miłych słów i wyznań”