Konkurs Czytelniczy Klas 4-6

1 maja, 2016 12:49 Opublikowany przez Admin

Za nami Konkurs Czytelniczy Klas 4-6. W tym Roku Szkolnym zorganizowany przez Polonistki (wcześniej organizatorem była Biblioteka Szkolna).  Odbył się 29 kwietnia br. .

Umiłowanie czytania i  promowanie obcowania Ucznia ze słowem pisanym to cel główny takich konkursów. Regulamin Konkursu wskazywał na: znajomość powieści J. Chmielewskiej „Nawiedzony dom”, czar i urok osobisty oraz poczucie humoru.  Każda z klas wystawiała swój zespół (drużynę).

Wszyscy Uczestnicy spełnili ww. warunki J.
Wygrała: cyt. Pawełek (bohater powieści):  „6c pierwsza na mecie. Wygrała o krótki łeb.” . Max pkt. do zdobycia: 31.

2016-05-01_123804

Wyniki zostały ogłoszone podczas konkursu „Mam Talent”, a dyplomy i nagrody (rzecz jasna książkowej zostaną wręczone podczas Gali „Najlepsi z najlepszych.

Nauczycielki języka polskiego dziękują Uczniom za udział w Konkursie i  cieszą się, że mamy w Szkole Uczniów/Uczennice J , którzy lubią czytać .

Ostatnio zaktualizowane7

tekst: Irena Ryguła