ZAPRASZAMY NA DEBATĘ SPOŁECZNĄ

10 listopada, 2022 13:10 Opublikowany przez Admin

Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie zaprasza wszystkich zainteresowanych na debatę społeczną poświęconą ich bezpieczeństwu pn. „Bezpieczeństwo w rejonie boiska szkolnego SP nr 6 w Pszczynie”, która odbędzie się 24 listopada 2022 roku o godzinie 18:00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 im. ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie przy ulicy Księżycowej 25. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Debata ma charakter otwartego spotkania, podczas którego uczestnicy mają okazję włączyć się do dyskusji. Celem takiego spotkania jest zdiagnozowanie realnych oczekiwań mieszkańców wobec instytucji działających na rzecz bezpieczeństwa oraz wypracowanie propozycji rozwiązań mających na celu wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w środowisku lokalnym. 24 listopada o godzinie 18 na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 im. ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie przy ulicy Księżycowej 25 mundurowi przeprowadzą debatę społeczną, gdzie omówią szczegółowo „Bezpieczeństwo w rejonie boiska szkolnego SP nr 6 w Pszczynie”. Serdecznie zapraszamy do udziału.