WYRÓŻNIENIE W PLASTYCZNYM KONKURSIE”ŚWIĘTO POLSKIEJ NIEZAPOMINAJKI”
17 maja, 2026 20:33W środę, 6 maja 2026r., rozstrzygnięto plastyczny konkurs Święto Polskiej Niezapominajki,
którego organizatorami są Gminny Ośrodek Kultury, Gminna Biblioteka Publiczna
w Goczałkowicach – Zdroju oraz Ogrody Pokazowe „Kapias”. W tegorocznej edycji tematem
prac plastycznych i literackich był kwiat niezapominajki w jego naturalnym otoczeniu.
Wręczenie nagród laureatom odbyło się w Ogrodach Pokazowych KAPIAS
we wtorek 12 maja o godz. 16.00.
Na konkurs wpłynęło 125 prac z czego 80 zakwalifikowało się do wystawy.
Jury nagrodziło 23 uczestników.
Wyróżniono pracę ucznia naszej szkoły z klasy VII – Tymoteusza Jochemko
Wielkie gratulacje Tymek!!!
Kategoria: Wiadomości
Napisany przez: m.zyrek



