WYNIKI Konkursu Międzyszkolnego o Ruchu Drogowym 2023 ONLINE

9 listopada, 2023 08:02 Opublikowany przez Admin

W piątek 3 listopada zakończył się Konkurs Międzyszkolny o Ruchu Drogowym 2023 ONLINE na platformie TESTPORTAL organizowany przez Szkołę Podstawową nr 6 im. ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie. W konkursie wzięło udział 76 uczniów z powiatu pszczyńskiego klas IV – VIII. Pięciu uczniów osiągnęło wynik 95 % i wywalczyło główne nagrody w konkursie.

WYNIKI:

 – Emilia L. (Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II)

– Szymon H. (Szkoła Podstawowa w Brzeźcach)

– Adrian S. (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi Śląskiej)

– Małgorzata Sz. (Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Jana Twardowskiego)

– Filip T. (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi Śląskiej)

Bardzo dziękujemy za wzięcie udziału i zachęcanie uczniów:

Szkoła Podstawowa w Porębie, Szkoła Podstawowa w Brzeźcach, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi Śląskiej, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Pszczyńskich, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piasku, Szkoła Podstawowa w Wiśle Małej.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach, które będzie organizowała nasza szkoła. Pozdrawiamy organizatorzy

#odblaskowaszkoła Weronika Leksa, Magdalena Jaworska, Aleksander Byrski i Adam Mrozek.

Kategoria:

Napisany przez: Admin