„ Szkoły Pełne Talentów”

6 września, 2022 11:44 Opublikowany przez Admin

Nasza szkoła bierze udział w akcji „ Szkoły Pełne Talentów” sieci sklepów Lidl.

Istota akcji jest łączenie wspólnych sił w celu wspierania wybranej szkoły. Dzięki temu szkoła będzie mogła – za uzbierane Talenciaki ( specjalne kupony) – odebrać nagrody w postaci sprzętu sportowego, dydaktycznego czy elektronicznego.

Czas trwania Loterii obejmuje okres od 22.08.2022 roku do 31.01.2023 roku.

Każdy Klient, którzy przy okazji zakupów odbierze Talenciaki, chcąc wesprzeć szkoły musi przekazać je samodzielnie skanując kod QR z Talenciaka lub przekazując Talenciak w formie fizycznej do wybranej przez siebie szkoły.

W jaki sposób przekazać zebrane punkty wybranej szkole?

Są trzy drogi:

– Zeskanować kod QR, który znajduje się na Talenciaku.

– Wejść na stronę szkoly.lidl.pl i tam przepisać kod alfanumeryczny.

– Przekazując Talenciaki fizycznie danej szkole do specjalnie przygotowanych pudełek.

REGULAMIN LOTERII :

Zachęcamy wszystkich do wpierania naszej szkoły i przekazania Talenciaków za pośrednictwem aplikacji bądź wrzucenia ich do skrzyneczki w wejściu głównym do placówki.

dyrektor szkoły D. Kuś