PÓŁKOLONIE 2022

22 lipca, 2022 23:39 Opublikowany przez Admin

22.07.2022r.
Tegoroczne półkolonie były organizowane w porozumieniu z instytucjami pracującymi na rzecz miasta Pszczyna. Uczestnicy półkolonii korzystali z zajęć warsztatowych organizowanych przez Muzeum Prasy Śląskiej, Bibliotekę Miejską w Pszczynie, Zagrodę Wsi Pszczyńskiej (skansen), Pszczyńskie Centrum Kultury, Zagrody Żubrów a także z atrakcji organizowanych na terenie nowopowstałego Parku Aktywności. Oprócz atrakcji przygotowanych przez miasto Pszczyna, uczestnicy półkolonii brali udział w całodziennej wycieczce do Zatorlandu w Zatorze, gdzie spacerowali po parku Dinozaurów, dryfowali na jeziorze w Parku Mitologicznym, zwiedzali Park gigantycznych Owadów, a także korzystali ze strefy rozrywkowej na licznych atrakcjach (kino 5D, karuzele, huśtawki, autka, diabelski młyn, małpi gaj, tor saneczkowy, park linowy i inne.) W trakcie trwania półkolonii uczestnicy mieli okazję obejrzeć nowość kinową pt. „Niezgaszalni” w Czechowicach Dziedzicach. W każdym dniu trwania półkolonii dzieci korzystały ze szkolnych obiadów. Na zakończenie turnusu każdy uczestnik otrzymał słodki upominek. W rejestrze wypadków nie zanotowano żadnych nieszczęśliwych wydarzeń.

* * *

Wszystkich uczestników zapisanych na tegoroczne półkolonie zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem.

Podział na grupy jest następujący:

GRUPA 1:
*Kl. 1b