MOJA PRZYGODA W MUZEUM – NAGRODY W KONKURSIE PLASTYCZNYM

9 czerwca, 2024 22:06 Opublikowany przez Admin

Moja przygoda w muzeum organizowana w ramach Artystycznych Spotkań dla Dzieci i Młodzieży w Muzeum Okręgowym w Toruniu to konkurs plastyczny realizowany z myślą o dzieciach i młodzieży. W Muzeum Zamkowym w Pszczynie ma swoją długoletnią tradycję – odbywa się już od 1988 r. Zamiarem organizatorów jest rozwijanie wyobraźni oraz wrażliwości estetycznej uczestników, poszukiwanie własnych rozwiązań twórczych, jak również pogłębienie wiedzy dzieci i młodzieży o zbiorach muzealnych.

Muzealna komisja konkursowa dokonała oceny prac plastycznych złożonych na konkurs. Nagrody oraz wyróżnienia przyznano w 6 grupach wiekowych.

NAGRODZONE PRACE NASZYCH UCZENNIC

ALICJI SZWEDY I JULII GĄSZCZ

WYRUSZYŁY DO TORUNIA NA ETAP OGÓLNOPOLSKI !!!

Tegoroczna wystawa pokonkursowa przygotowana w Stajniach Książęcych w Pszczynie otwarta będzie dla zwiedzających od środy, 5 czerwca 2024 r., do niedzieli 1 września 2024 r.

GRATULACJE DLA NASZYCH ARTYSTEK!!!

Kategoria:

Napisany przez: Admin