MIKOŁAJKOWA KAWIARENKA CHARYTATYWNA

15 stycznia, 2024 12:46 Opublikowany przez Admin

🎅🥧🎅 Uczniowie naszej szkoły aktywnie włączają się w działalność dobroczynną na rzecz potrzebujących wsparcia i pomocy. Są to akcje jednorazowe lub długotrwałe. Dzięki temu uczą się wrażliwości na potrzeby innych, rozwijają uczucie empatii, kształtują pozytywną postawę wobec potrzebujących. Swoją postawą i zaangażowaniem udowodniają, że nie jest im obojętny los chorych, samotnych, niepełnosprawnych i biednych.W Mikołajki, 6 grudnia członkowie Samorządu Uczniowskiego przygotowali Kawiarenkę Charytatywną, gdzie można było nabyć pyszne mini deserki samodzielnie przygotowane przez uczniów. Klasa 5 b także dołączyła do akcji w ramach projektu „Emp@tyczna Klasa” – #MisjaGrudzien2023. Uczniowie spotkali się po lekcjach, by przygotować słodkie deserki wg własnego pomysłu. Cały dochód został przekazany na działania Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Wadami Słuchui z Wadami Wymowy z siedzibą w Pszczynie. Udało się zebrać aż 930,00 zł, które zostaną przeznaczone na zajęcia specjalistyczne podopiecznych stowarzyszenia.Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili w ten dzień Kawiarenkę i wsparli inicjatywę. 🎅🥧🎅

Kategoria:

Napisany przez: Admin