Klasa 8b od 15 czerwca do 19 czerwca

19.06.2020 piątek

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Czołem klasa!
Nadszedł czas podsumowań naszych osiągnięć i oceny naszych postępów. Już mnie znacie i wiecie, że ze szczególnym naciskiem akcentuję sumienność i pracowitość. Mieliśmy w drugim semestrze trochę utrudnione zadanie ze względu na epidemię. Myślę jednak, że jeżeli ktoś należycie przygotowywał się do wypełniania swoich obowiązków na lekcjach niewiele stracił ze swojej sprawności. Myślę, że Wasze zajęcia z wychowania fizycznego będą od września w innej formule, czyli będziecie mogli się nimi cieszyć na sali czy szkolnym boisku.
A dziś zróbcie sobie 200 brzuszków i 200 pompek np. w seriach po 10.
Czołem klasa!

MATEMATYKA

RELIGIA – BIERZMOWANIE – PILNE

JĘZYK POLSKI

FIZYKA

Lekcja w pliku:

JĘZYK NIEMIECKI

Dzień dobry po egzaminach! Dziś lekcja dla relaksu – wyjątkowo szlifujecie angielski: Dream now – visit later. Discover Germany.

LINK: https://padlet.com/barbara_pienko/e1ewbfwkozx5

GEOGRAFIA

INFORMATYKA GR2

Dziś przypominajka w formie słowniczka informatycznego, pojęć znanych i mniej znanych:

15.06.2020 poniedziałek

JĘZYK FRANCUSKI