Klasa 2a od 25 maja do 29 maja

22 maja, 2020 12:42 Opublikowany przez Admin

PIĄTEK 29.05.2020r.

Sprawdzam siebie.

Dzień dobry😊 Przed nami ostatni dzień tygodnia. Mam nadzieję, że jesteście wypoczęci i uśmiechnięci😊 Gotowi? To zaczynamy!

JĘZYK ANGIELSKI

p. Basia

CZWARTEK 28.05.2020r.

Fantazja ubarwia świat.

Moi Drodzy! Na pewno każdy z Was lubi czasami pofantazjować i chętnie przenosicie się ( w wyobraźni oczywiście) do różnych niezwykłych miejsc. Dziś będzie podobnie. A więc ruszamy!!!

Dobrego dnia!

ŚRODA 27.05.2020r.

Kim będę gdy dorosnę?

Witajcie Kochani! Czy zastanawialiście się kiedyś kim będziecie, gdy już dorośniecie? Myślę, że niejeden raz. Dzisiaj porozmawiamy sobie o różnych zawodach. Kto wie? Może po dzisiejszych zajęciach zechcecie zmienić swój wymarzony zawód na inny!

WTOREK  26.05.2020r.

Moja mama jest wspaniała.

Dzisiaj wielki dzień– Święto każdej Mamy!!! Nie zapomnijcie ucałować i uściskać swojej mamusi!

JĘZYK ANGIELSKI

p. Basia

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KREATYWNOŚĆ

Miłej zabawy! p. Basia

RELIGIA

PONIEDZIAŁEK 25.05.2020 r.

Gdyby można było…

Witajcie Drogie Dzieci ! Lubicie marzyć ? Dzisiaj  zapraszam Was do Krainy Fantazji.

Życzę udanego tygodnia!

RELIGIA