Klasa 2a od 1 czerwca do 5 czerwca

29 maja, 2020 19:17 Opublikowany przez Admin

PIĄTEK 5.06.2020 r.

O uważnym słuchaniu.

Dzień dobry😊 tydzień szybko minął… jeszcze tylko kilkanaście dni i będą…? Tak jest! Wakacje😊, ale zanim to nadejdzie jeszcze trochę pracy przed nami. Dzisiaj powiemy sobie co nieco o uważnym słuchaniu. Zaczynamy!

JĘZYK ANGIELSKI

p. Basia

CZWARTEK  4.06.2020 r.

Planujemy zakupy.

Witajcie Kochane Dzieci! Ostatni miesiąc nauki przed nami! Zbierzcie siły i do pracy!

ŚRODA  3.06.2020 r.

Marzenia dzieci.

Dzień dobry! Witam Was serdecznie. Dziś poznacie dzieci z innych krajów i ich marzenia. A jakie są Wasze marzenia?

WTOREK 2.06.2020 r.

Każdy z nas jest ważny.

Dzień dobry😊 Przed nami kolejny dzień nauki na odległość. Mam nadzieję, że jesteście w dobrych nastrojach i w pełni gotowi do pracy😊 Zaczynamy!

JĘZYK ANGIELSKI

p. BASIA

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KREATYWNOŚĆ

Miłej zabawy!

p. Basia!

RELIGIA

PONIEDZIAŁEK 01.06.2020 r.

Witajcie kochani! Dzisiaj Dzień Dziecka! Bardzo żałujemy, że nie możemy się spotkać w tym ważnym dniu! Życzymy Wam samych miłych i wesołych chwil!

Temat: Nasze święto.

NIESPODZIANKA – KLIKNIJ W ZDJĘCIE A ZOBACZYSZ PREZENTACJĘ …

RELIGIA